Frozen vitamins.

Every summer I drive to a berry farm an hour away from my house to buy some raspberries and blueberries. Buying from the store you get 12oz for $3-6. At the farm we get it for $1 a pound! So for 16oz it’s $1. Super cheap and local. Plus super delicious and healthy. Since it’s …